Implanty Drutowe Jednoczęściowe Żukowo

369


„Implanty drutowe jednoczęściowe – najnowsze rozwiązania w ortonyksji” (tytan)Żukowo TERMIN: WKRÓTCE. W programie teoria i zajęcia warsztatowe na modelach.Klamra z nici tytanowych to jedna z najmocniejszych i efektywniejszych implantów stosowanych obecnie w gabinetach podologicznych. Klamrę wykonuje się samodzielnie, aplikując drut w odpowiedni, uzależniony od rodzaju deformacji sposób za pomocą kompozytu stomatologicznego.Implanty przygotowuje się samodzielnie z nici tytanowych w tzw. łukach lub sztangach o grubości od 0,10 do 0,16 cali. Używa się ich do korekcji nawet najbardziej pogrubiałych paznokci wrastających i wkręcających się.Szkolenie w godzinach 09.00 – 14.00Teoria (materiały dla kursantów) + praktykaCena dla kursanta: 900 złCertyfikaty udziału w szkoleniu

Prowadzący:

mgr Milena  Skalska  –  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) – absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów Stopy Moją Pasją (cz. I „ABC gabinetu podologicznego”, cz. II „Dziecko w gabinecie podologicznym”, cz. III „Metoda Arkady w gabinecie podologicznym” i cz. IV „Ortonyksja w gabinecie podologicznym”) oraz wielu artykułów publikowanych w czasopismach branżowych („ Rynek Podologiczny” i „Kwartalnik Medyczno-podologiczny”) oraz ogólnopolskich („Kosmetologia Estetyczna”).

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.

Po zakupie prosimy o rejestracje na : www.kursbiomechaniki.pl / tel.: 577-666-326 / email: szkolenia@cbch.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj