Frezarka podologiczna Podiaspray PD30 do pracy na mokro

3732

PODIASPRAY PD30 – FREZARKA Z PŁASZCZEM WODNYM

Produkt, NSKWT, Gerät,Profesjonalna frezarka podologiczna Podiaspray PD30 należy do grupy frezarek, w których zastosowano natryskową technikę czyli tzw. płaszcz wodny, idealnie sprawdzający się podczas wykonywania specjalistycznych zabiegów pedicure. Zamontowano w niej zbiornik na wodę, a ta dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii zostaje równomiernie rozproszona w trakcie zabiegu schładzając zarówno pole zabiegowe jak i sam frez. Wytworzony płaszcz wodny sprawia, że zabieg pedicure jest zabiegiem czystym i bardziej higienicznym niż przy technice na sucho.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE MIKROSILNIKI

Urządzenie można wyposażyć w kilka różnych rękojeści różniących się rozwiązaniami technologicznymi. Do frezarki Podiaspray można zastosować:

  • rękojeść kompaktową z mikrosilnikiem przeznaczoną do pracy z max. ilością obrotów 30000 lub 40000 wyposażoną w elektromagnetyczne, samozaciskowe uchwyty gwarantujące pewne zamontowanie frezu w ciągu jednej sekundy,
  • bezszczotkowy mikrosilnik z pierścieniowo rozmieszczonymi diodami LED oświetlającym powierzchnię pracy. Jest to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu w idealny sposób można oświetlić pole zabiegowe. Pierścieniowe rozmieszczenie diód LED dodatkowo zwiększa powierzchnię oświetlaną bez skupiania się w pojedynczym punkcie,
  • mikrosilnik wykorzystujący technologie stosowane w stomatologii z możliwością sterylizacji w autoklawie oraz z opcją wyposażenia w oświetlenie LED.

FREZARKA NIEMIECKIEJ FIRMY NSKWT

  • Zastosowanie nowoczesnej technologii rozpylania pozwalającej na wykonanie precyzyjnego zabiegu.
  • Możliwość osobnego włączania funkcji natrysku on/off.
  • Indywidualna regulacja natrysku.
  • Zintegrowany uchwyt w rękojeści.
  • Cyfrowy wyświetlacz oraz intuicyjny panel sterowania.
  • Szeroki zakres obrotów od 5000 do 30000 lub 40000 daje możliwość wykonywania pełnego spectrum zabiegów.

cosnet sklep podologiczny ze sprzetem

Frezarka podologiczna Podiaspray PD30 dzięki innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom zapewnia najlepsze warunki dla higienicznego i bezbolesnego zabiegu. Urządzenie nadaje się zarówno do stacjonarnych gabinetów podologicznych jak, ale również dla kosmetyczek mobilnych.

KONTAKT:

Cosnet Sp. z o.o.
ul. Główna 86a, 54-061 Wrocław
tel. 71 712 03 03
tel. kom. 502 594 490
email: sprzedaz@cosnet.pl
www.cosnet.pl

sklep podologiczny cosnet