Frezarka podologiczna PODIAVAC PDV – technika na sucho

6816

Frezarka podologiczna Podiavac PDV

jest profesjonalnym urządzeniem podologicznym do wykonywania zabiegów metodą na sucho. Jest to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane przez niemiecką firmę NSK. Jedną z największych zalet tej frezarki jest to, że posiada pochłaniacz pyłu z wymiennymi woreczkami. Zastosowane rozwiązania są wysoce wydajne co w znacznym stopniu ogranicza poziom zapylania pomieszczenia, a osoby będące przy zabiegu nie są narażone na wdychanie opiłków. Cały mechanizm przypomina mały odkurzacz: pył zbiera się w specjalnym woreczku umieszczonym w obudowie frezarki. O zapełnieniu i konieczności wymiany worka poinformuje nas kontrolka na wyświetlaczu.

cosnet sklep podologiczny ze sprzetem

ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE

  • japońskiej produkcji końcówki robocze gwarantują precyzję i niski poziom wibracji
  • możliwość łatwego otwarcia i wyczyszczenia rękojeści
  • zintegrowany uchwyt rękojeści z bezszczotkowym mikrosilnikiem
  • regulacja obrotów prawo/lewo oraz możliwość zaprogramowania wybranych ustawień
  • elektromagnetyczne samozaciskowe uchwyty do mocowania frezów dzięki czemu wymiana ich trwa tylko 1s
  • niski poziom hałasu 35db do 59db
  • wydajny system zasysania (do 350W)
  • max moc ssania 90 mbar
  • możliwość wyboru dwóch rękojeści PDV 30 z maksymalną liczbą obrotów do 30000/minutę i PDV 40 z maksymalną liczbą obrotów do 40000/minutę

Frezarka Podiavac jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada elektroniczne sterowanie oraz cyfrowy wyświetlacz. Panel sterowania stanowią przyciski pozwalające na płynną regulację zarówno obrotów jak i siły ssania. Frezarka posiada również możliwość zaprogramowania i zapamiętania wybranych ustawień zarówno prędkości jak i siły ssania.

Podiavac dzięki bardzo wysokiej jakości oraz doskonałym parametrom technicznym zapewnia długotrwałą, bezpieczną i wygodną pracę. Zastosowane rozwiązania takie jak intuicyjna obsługa, samozaciskowe uchwyty do frezów oraz wysoce wydajny pochłaniacz czynią pracę łatwą i przyjemną. Polecana przede wszystkim osobom wykonującym bardzo dużą ilość zabiegów pedicure.

frezarka podologiczna z odkurzaczem

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Opinia 1 – „Prowadzę salon podologiczny dlatego też postanowiłam zainwestować w odpowiedni sprzęt czyli frezarkę dobrej jakości. Wybrałam niemiecką frezarkę z pochłaniaczem pyłu PODIAVAC PDV30. Frezarka posiada rozpiętość obrotów od 5 do 30 000 co w ogromny sposób ułatwia pracę. Opracowując stopę można to zrobić w sposób bardzo szybki i przede wszystkim dokładny. Podiavac ma zamontowany pochłaniacz pyłu z wymiennymi workami. Worki są bardzo wydajne, a urządzenie samo informuje o konieczności ich wymiany na nowy. Szybka i prosta wymiana frezu sprawia, że nie muszę tracić czasu na montowanie a zabieg przebiega płynnie. Frezarka pracuje cicho a dodatkowym atutem jest to, że może pracować zarówno z pochłaniaczem jak i bez. Ze względu na możliwość pracy na bardzo wysokich obrotach znacznie skraca się czas zabiegu a co za tym idzie ilość zabiegów w ciągu dnia zwiększyła się”.

Salon Podologii Mińsk Mazowiecki

Opninia 2 – „Kupując frezarkę do salonu chciałam przede wszystkim nabyć sprzęt dobrej jakości. Podiavac ze względu na dużą skalę prędkości jaką posiada sprawia, że zabiegi można wykonywać znacznie szybciej. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, intuicyjne. Zamontowany pochłaniacz spełnia doskonale swoja funkcję, po zabiegu nie unosi się pył w pomieszczeniu. Frezarka jest bardzo wygodna podczas pracy i z łatwością można przenosić ją w inne miejsca w zależności od potrzeby. Dobra jakość wykonania i funkcje jakie posiada urządzenie dają mi satysfakcję z zakupu”.

Salon Kosmetyczny Będzin

KONTAKT:

Cosnet Sp. z o.o.
ul. Główna 86a, 54-061 Wrocław
tel. 71 712 03 03
tel. kom. 502 594 490
email: sprzedaz@cosnet.pl
www.cosnet.pl

sklep podologiczny cosnet