Podoskop diagnostyczny – podstawowa diagnostyka stóp

11144

Podoskop diagnostyczny służy do badania statycznego stóp pacjenta oraz oceny wad stóp metodą odbicia lustrzanego.

Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Daje wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wszelkich schorzeń. Umożliwia właściwą ocenę kształtu stopy, obecności zgrubień na skórze, odcisków. Podoskop jest urządzeniem prostym w obsłudze.

Oferujemy Państwu podoskopy w dwóch wersjach:

Podoskop diagnostyczny

tradycyjny podoskop lustrzany, podświetlany – najtańszy w Polsce – produkt medyczny.

podoskop - Twoja Podologia

Podoskop diagnostyczny

z dodatkową kamerką Full HD do archiwizacji wyników badań stópprodukt medyczny. Najtańszy w Polsce podoskop komputerowy.

podoskop - portal Twoja PodologiaPodoskop ten jest podświetlany i posiada lustro oraz wbudowaną kamerę Full HD do wykonania zdjęcia/filmu podeszwowej strony stóp. Kamera Full HD umożliwia zrobienie zdjęcia lub nakręcenie sekwencji filmowej (np. podczas wykonywania przysiadu).
Rejestracja sekwencji ruchowych umożliwia zarchiwizowanie do 30 klatek na sekundę.
Urządzenie zawiera oryginalne oprogramowanie do archiwizacji zdjęcia/filmu z przeprowadzonego badania stóp, istnieje możliwość wykonania zdjęć śladów stóp, które wykorzystać można do archiwizacji badanych pacjentów.
Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Daje on wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wielu schorzeń.

Dane techniczne:

  • Górna powierzchnia wykonana z przezroczystej płyty z poliwęglanu, odpornej na obciążenie do 150 kg (do 120 kg w przypadku urządzenia z zasobnikiem na folię).
  • W dolnej części obudowy wykonanej z kształtek aluminiowych, usytuowane jest lustro, w którym można określić podłoże badanej stopy.
  • Efekt świetlny uzyskiwany jest bardzo jasnymi diodami kolorowymi LED o bezpiecznym napięciu 12 volt.
  • W Podoskopie diagnostycznym z dodatkową kamerką Full HD do archiwizacji wyników badań stóp w dolnej części obudowy zamontowana jest kamera Full HD.

torba na podoskop - Twoja PodologiaPodoskop można dodatkowo doposażyć w torbę (neseser) –dzięki naszej torbie z miękkim wypełnieniem w wygodny i bezpieczny sposób przechowasz podoskop oraz go przetransportujesz.

jakość - podologiaJesteśmy producentem PODOSKOPÓW dlatego jesteśmy w stanie zapewnić najniższą cenę na polskim rynku!

 

PODOSKOP.pl
ul. Wodna 13/21
26-600 Radom

email: info@podoskop.pl

tel.: 660-404-464 – Sprzedaż
tel.: 666-660-503 – Przychodnia

podoskopy - podologia