Garboklamra – nowa, polska klamra ortonyksyjna

3100

Nowość w świecie podologii

Podologia w Polsce coraz prężniej się rozwija. Przybywa produktów, szkoleń, możliwości leczenia i innowacji. Polscy przedsiębiorcy mają w tym swój udział.

Problem wrastającego/wkręcającego się paznokcia towarzyszy człowiekowi od bardzo dawna. Zanim pojawiły się mało inwazyjne metody jego rozwiązywania, paznokcie po prostu zostawały usuwane chirurgicznie. Dziś na rynku podologicznym pojawia się coraz więcej możliwości leczenia tego schorzenia.

Najczęstsze zastosowanie w leczeniu wrastającego/wkręcającego się paznokcia mają klamry metalowe.

GARBOKLAMRA, to klamra metalowa, trzyczęściowa. To nowość na polskim rynku. Klamra jest wykonana ze stali nierdzewnej, a dokładnie z drutu ortodontycznego, który został przebadany i przeszedł wszelkie testy, by mógł zostać zastosowany w kontakcie ze skórą.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim atrakcyjna cena. GARBOKLAMRA jest produktem polskim, produkowanym na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, co sprawia, że jest to najtańsza na naszym rynku trzyczęściowa klamra metalowa. Występuje w trzech grubościach drutu: 0,4; 0,45 i 0,5 mm, co daje podologowi bardzo duże możliwości do przeprowadzenia najlepszego sposobu leczenia, każdej płytki paznokcia. Kolejną zaletą GARBOKLAMRY jest jej uniwersalność. Ramiona doginamy do rozmiaru paznokcia, a rozstaw ustalamy sami. Eliminuje to konieczność kupowania różnych rozmiarów klamer.

klamra-wrastajacy-paznokiec

Szkolenia z klamry ortonyksyjnej

Fenomenem GARBOKLAMRY jest to, że jeżeli przeszliście już szkolenie z zakładania jakiejkolwiek klamry metalowej to możecie kupić i korzystać z GARBOKLAMRY bez dodatkowego szkolenia! Jeśli natomiast nie macie za sobą żadnego szkolenia, nie ma problemu, przeszkolimy Państwa w naszej siedzibie.

(artykuł sponsorowany)

Więcej informacji:

Zdrowe Stopy Garbowska
tel. 71 7937077

www.zdrowe-stopy.com
e-mail: postmaster@zdrowe-stopy.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj