Hallux valgus – mity i fakty

78

Kostrzębski i Baryń rozkminiają problem


Paluchy, ach te paluchy …
Czemu Wy  się tak koślawicie ??


Problem zostanie rozłożony na czynniki pierwsze przez dwóch specjalistów z zakresu biomechaniki, fizjoterapii, terapii ruchowej oraz ortopodologii, specjalizujących się m.in w analizie chodu i terapii / badaniu stopy.

Baryń Kostrzębski na 3 godzinnym webinarze przedstawią w obszernym wyjaśnieniu główne przyczyny powstawania tzw. Halluxów, jak możemy je badać i jak możemy je leczyć.

Temat jest niezmiernie ważny i dotyka całe społeczeństwo w co raz młodszym wieku. Problemy z halluxami dotyczą zarówno osób aktywnych sportowo / zawodowo, ale również młodzież i osoby starsze. Stąd dwóch specjalistów zajmujących się od lat tematyką palucha koślawego postara się pomóc każdemu w zrozumieniu tej wady, jej korelacji i strategii leczenia. 

W PROGRAMIE:

1. Paluch koślawy – rodzaje, stopnie oraz budowa
2. Przyczyny powstawania – dziedziczymy czy ”hodujemy”.
3. Diagnostyka obrazowa, manualna, oraz komputerowa.
4. Metody zapobiegania, oraz leczenia – czy da się wyprostować?
5. Wpływ warunków zewnętrznych, obuwia, oraz stylu życia na palucha.
6. Metody rehabilitacji, oraz zaopatrzenia ortotycznego.
7. Panel dyskusyjny

7 listopada godzina 18:00 – Po zakupie produktu, dostaniesz maila z linkiem do rejestracji na wydarzenie – pozwoli to na dostęp do wydarzenia on-line, oraz na możliwość późniejszego pobrania/obejrzenia webinatu.

Cena – tylko 120 zł brutto

Więcej informacji, oraz rejestracja https://event.webinarjam.com/register/28/w7p5lsoq?fbclid=IwAR11fX21NlsX-5HSL3oJaX0lqze0RSr7XAAMbkmck8kobHlckZ95HMgM1_U

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here