Klamra łańcuszkowa

1644

„Klamra łańcuszkowa – samodzielnie wykonywany implant przeznaczony do paznokci o naturalnej grubości płytki”

W programie teoria i zajęcia warsztatowe na sztucznych paznokciach i modelach (modelami tu są sami uczestnicy szkolenia )
Klamra łańcuszkowa jest nowością na rynku podologicznym – jest skuteczna i bardzo prosta w samodzielnym przygotowaniu. Jest to klamra elastomerowa wykorzystująca do korekcji paznokci ortodontyczny łańcuszek silikonowy, który jest mocowany na metalowych (również zapożyczonych ze ortodoncji) guziczkach zaaplikowanych na krawędziach płytki za pomocą kompozytu stomatologicznego.
Umiejętność aplikacji tej klamry, która najlepiej nadaje się do paznokci o naturalnej grubości płytki, ale też płytek mocno zdeformowanych – jest bardzo przydatna w gabinetach podologicznych, zwłaszcza że jej aplikacja jest prosta, bezbolesna dla klienta i tania dla podologa (koszt klamry dla specjalisty to ok. 10 zł). Klamra pozwala na systematyczne wzmocnienie naciągu klamry bez jej zdejmowana. Elementy metalowe tych implantów są odzyskiwalne (co oznacza, że po ich zdjęciu można je poddać sterylizacji i użyć ponownie).

Czas szkolenia – 5 godzin
Teoria (materiały dla kursantów) + praktyka
Cena dla kursanta: 600 zł
Certyfikaty udziału w szkoleniu
Możliwość zakupu pakietu startowego w cenie 350 zł
Prowadzący:

mgr Milena Skalska – dyplomowany, czynny podolog i pedagog (szkoleniowiec) – absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów Stopy Moją Pasją (cz. I „ABC gabinetu podologicznego”, cz. II „Dziecko w gabinecie podologicznym”, cz. III „Metoda Arkady w gabinecie podologicznym” i cz. IV „Ortonyksja w gabinecie podologicznym”) oraz wielu artykułów publikowanych w czasopismach branżowych („ Rynek Podologiczny” i „Kwartalnik Medyczno-podologiczny”) oraz ogólnopolskich („Kosmetologia Estetyczna”).

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej. Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.

Zapisy i informacje: Informacje / Zapisy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj