Targi Beauty Forum, 8-9 marzec 2014 r.

3540

Targi BEAUTY FORUM – impreza targowa skierowana do profesjonalistów z branży kosmetycznej, która z roku na rok bije rekordy popularności. Organizatorzy mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 17 edycji targów BEAUTY FORUM, które odbędą się 8-9 marca 2014 roku.

Targi BEAUTY FORUM to najważniejsza impreza dla profesjonalistów z branży kosmetycznej w Polsce, organizowana cyklicznie od 1997 roku. Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Podczas ostatniej edycji, która miała miejsce 9-10 marca 2013 targi odwiedziło około 10 000 zwiedzających, zaś swoją ofertę prezentowało prawie 200 wystawców!

Jubileuszowej edycji targów BEAUTY FORUM (08-09.03.2014, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa) tradycyjnie towarzyszyć będzie ciekawy program szkoleniowy.
warsztaty BF 2014
W sobotę oraz w niedzielę odbędą się wykłady w ramach Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego IFC. Wykłady poświęcone będą szeroko rozumianej kosmetyce, klasycznym technikom makijażu, koncepcjom spa & wellness oraz masażowi.

W ramach wykładów biznesowych uczestnicy będą mogli się zapoznać z tematyką marketingową oraz ważnymi działaniami w środowisku natężonej konkurencji. Każdy przedsiębiorca znajdzie tu odpowiedzi dotyczące sprawnego prowadzenia firmy i promocji swojej oferty.

Seminaria IFC zostały stworzone także z myślą o stylistach paznokci oraz specjalistach zajmujących się pielęgnacją stóp. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: wyrafinowane zdobienia, innowacyjne techniki modelowania oraz zagadnienia z niezwykle szybko rozwijającej się dziedziny, jaką jest podologia.

Podczas targów BEAUTY FORUM 2014 odbędą się również następujące mistrzostwa i konkursy:

  • Polskie Mistrzostwa Makijażu
  • Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND
  • Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND
  • Polskie Mistrzostwa Modelowania Paznokci
  • Mistrzostwa Nailart Trophy

bf_pl_2012Ze szczegółami tej imprezy można zapoznać się pod poniższym linkiem:
http://www.beauty-fairs.com.pl/index.php?id=20003