Zapraszamy Państwa do skorzystania z konsultacji podologicznej On-Line.

Dla kogo?

  1. Nie masz możliwości lub czasu na wizytę stacjonarną?
  2. Jesteś osobą leżącą lub z ograniczoną możliwością poruszania się?
  3. Nie wiesz czy Twój problem kwalifikuje się do wizyty stacjonarnej u Podologa?
  4. Przebywasz za granicą kraju i nie możesz skorzystać z tradycyjnej wizyty?
  5. A może po prostu wolisz kontakt on-line?

UWAGA! Konsultacja On-Line ma charakter doraźny i często nie zastępuje wizyty w gabinecie. Podolog w trakcie wizyty On-line ma ograniczone pole diagnostyczne i brak możliwości wykonania dodatkowych badań. Jeśli problemu nie da się rozwiązać on-line, pacjent zostanie skierowany do gabinetu podologicznego najbliżej swojego miejsca zamieszkania – Współpracujemy z 274 gabinetami w całej Polsce.

Jak się zarejestrować?

Kliknij ”Umów się na wizytę ON-LINE” – zostaniesz przekierowany do naszego sklepu, w celu opłacenia wizyty. Za wizytę możesz zapłacić on-line za pomocą płatności BLIK, kartą płatniczą lub przelewem. Koszt wizyty to tylko 50 złotych. Po weryfikacji płatności otrzymasz link do wypełnienia kwestionariusza wstępnej diagnostyki. Po jego wypełnieniu skontaktuje się z Tobą Podolog, w celu omówienia problemu.

Jakie informację będą potrzebne?

Konsultacja odbywa się mailowo lub telefonicznie. Jeśli te środki komunikacji nie będą wystarczające, zostaniesz poproszony o połączenie się przez aplikację typu: Video-Messenger, WhatsApp lub Skype. W kwestionariuszu wstępnej diagnostyki będą zadane pytania np. o przebyte choroby, wywiad rodzinny, wykonywaną pracę itd. W zależności od problemu, Podolog może poprosić Cię o wyniki badań, przesłanie zdjęć lub nagranie filmu Twojego chodu – zostanie on skonsultowany z Biomechanikiem. Ważne dla Podologa będą informację o już odbytym leczeniu, wizytach u innych specjalistów i stosowanych kosmetykach.

Co otrzymujesz w trakcie wizyty ON-LINE

  1. Bezpośredni kontakt z wyspecjalizowanym Podologiem
  2. Konsultację wyników badać (jeśli wymagane) lub zalecenia wykonania dodatkowych badań, niezbędnych do dalszej diagnostyki
  3. Diagnozę problemu (jeśli będzie to możliwe), oraz jego omówienie i zalecenia.
  4. Wstępna opieka, oraz jeśli to wymagane skierowanie do specjalisty stacjonarnego lub mobilnego w swoim miejscu zamieszkania ( współpracujemy z 274 gabinetami w całej Polsce)