Konkurs świąteczny – nie tylko dla podologa – wygraj fotel

3387

W naszym świątecznym konkursie nie tylko dla podologa, do wygrania fotel gabinetowy z funkcją masażu – kolor czerwony.

Wartość nagrody: 2 800,0 zł

Zasady konkursu:

  • sklep podologiczny dla podologaW konkursie może wziąć udział każda osoba, która od momentu ogłoszenia konkursu tj. 4.12.2015 r. do 10 stycznia 2016 r. zrealizuje w firmie YUKI Poland dowolny zakup za min. 100 zł.
  • Dodatkową wręczone zostaną dwie nagrody pocieszenia tj. książka „Wykłady podologiczne – cz. II”
  • W trakcie realizacji zamówienia poprzez sklep podologiczny YUKI.pl, otrzymujecie na maila potwierdzenie zamówienia. Takie zamówienie ma swój własny numer 3 cyfrowy.
  • Chcąc wziąć udział w naszym konkursie należy w specjalnie do tego utworzonym poście na facebook`u wpisać ten numer oraz dopisać samo nazwisko lub nazwę firmy na jaką jest wystawione zamówienie (przykład: „zamówienie 872, Kowalska” lub „zamówienie 547, Gabinet Zielona NOGA”).
  • Na zakończenie konkursu ustawimy te numery chronologicznie, w kolejności od najmniejszego do największego i zrobimy wyliczankę – będziemy liczyć po kolei do 100. Na kogo wypadnie na tego bęc 🙂 i wygrywacie fotel 🙂
  • Książki otrzyma osoba piąta i dziesiąta z w/w listy.

Zakończenie konkursu: 10 stycznia 2016 r. godz. 21.00

Przejdź do miejsca gdzie możesz wziąć udział w konkursie – KLIKNIJ.

Opis nagrody:

Fotel gabinetowy Osaka z funkcją masażu. Pokrycie skóra naturalna !!!!

Fotel gabinetowy (nie tylko dla podologa) doskonale komponujący się zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wnętrzami. Nowoczesna linia w połączeniu z wysokiej jakości materiałami sprawia, że fotel jest bardzo uniwersalny.

W fotelu zastosowano system czteropunktowego masażu rolkowego (ROLLING BALLS SYSTEM) w oparciu. Masaż sterowany pilotem , regulacja częstotliwości drgań, oraz ich natężenia, możliwość wyłączenia masażu wibracyjnego, wybór masowanych stref. Efekty masażu są odczuwane natychmiast w postaci zmniejszenia napięcia mięśni i zniwelowania dolegliwości bólowych.

Fotel posiada FUNKCJĘ BUJANIA co dodatkowo zwiększa komfort podczas masażu.

Sponsorem nagrody jest firma:

sklep podologiczny

YUKI POLAND
Nowe Grochale 8d
05-155 Leoncin

e-mail www.yuki.pl

tel. 22 7944234
kom. +48 510 200 007 +48 508 283 224

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.