III spotkanie „Podologia w praktyce” – HIPERKERATOZY

5853

III spotkanie „Podologia w praktyce”

Temat:

Hiperkeratozy: charakterystyka, różnicowanie, metody usuwania

sklep podologiczny

 

oraz

baner twojapodologia.pl (6)zapraszają serdecznie wszystkie osoby zainteresowane tematyką podologiczną na trzecie już z kolei spotkanie „Podologia w praktyce”. To największe wydarzenie podologiczne w kraju. W trakcie pierwszej edycji tej imprezy, organizatorzy – firma Kerpro, mieli przyjemność gościć 240 uczestników. Spotkanie drugie zgromadziło ich 160-ciu. „Podologia w praktyce” to okazja wysłuchania znanych z naszego rynku specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży, ale również okazja do poznania i wysłuchania bardzo ciekawych gości z zagranicy. To również możliwość zobaczenia jak z konkretnymi zabiegami radzą sobie w swoich gabinetach, różni specjaliści. To również możliwość nawiązania ciekawych znajomości, ale także prowadzenia dyskusji z prelegentami.

podologia

UWAGA !!!

Ruszyły już zapisy !

Termin:

9 stycznia 2016, godz. 10:00-17:30

Miejsce:

ul. Chałubińskiego 8, Warszawa (100 m od Dworca Centralnego)
to samo miejsce w którym odbyła się II-a edycja „Podologii w praktyce”

spotkanie podologiczne


Program spotkania:

10.00 – 10.10

Przywitanie uczestników, oficjalne rozpoczęcie Spotkania

10:10 – 11:00

Geneza i różnicowanie hiperkeratoz skóry stóp. Prawidłowe rozpoznanie i wybór właściwej terapii kluczem do sukcesu Iga Misiak-Stodulska

11:00 – 11:50

Zastosowanie indywidualnych technik odciążeń, amortyzacji i korekcja za pomocą różnych blatów i taśm oraz ich wpływ na postęp terapii podologicznej – Andrzej Piotrowski

11:50 – 12:10 Przerwa kawowa

12:10 – 13.10

Na co zwrócić uwagę w trakcie zmiękczania naskórka przed zabiegiem. Jak poradzić sobie z twardymi zrogowaceniami na stopach. Jak nie dopuścić do powstania zakażeń w trakcie pracy w gabinecie.

Zastosowanie specjalistycznych produktów medycznych i technologii dostępnych na rynku.

Jörn Gahrig

13:10 – 14.00

W trakcie wykładu dowiesz się jak stworzyć wizerunek specjalisty, któremu ufają klienci. Jak skutecznie i trwale przywiązać ich do siebie. Jak zwiększyć przychody w gabinecie pielęgnacji stóp i dłoni, poprzez celowaną sprzedaż produktów profesjonalnych – Adrian Arkada

14:00 – 15:00 Przerwa lunchowa

15.00 – 15.40

Omówienie wybranych przypadków, zabiegów, terapii podologicznych – Justyna Szczuraszek

15:40 – 16:20

Omówienie wybranych przypadków, zabiegów, terapii podologicznych – Ewa Legutko

16:20 – 17:00

Omówienie wybranych przypadków, zabiegów, terapii podologicznych – Iwona Stromecka

17.00 – 17.30

Dyskusja, losowanie nagród, zakończenie spotkania.


Koszt uczestnictwa:

 • przy wpłacie do końca października – 140 zł
 • przy wpłacie do końca listopada – 160 zł
 • przy wpłacie do 20 grudnia – 180 zł

spotkanie podologiczne

Czekamy na Was …

konferencja podologiczna


 

Sylwetki prelegentów:


podolog sieradzIga Misiak Stodulska

Położna, mgr pielęgniarstwa, nauczyciel przedmiotów zawodowych w szkołach medycznych i kosmetycznych, kosmetolog. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Utworzyła pierwszą na facebook`u, polską grupę tematyczną dla osób zajmujących się podologią, założyła i prowadzi Ogólnopolski Portal Informacji o Podologii TwojaPodologia.PL
Prowadzi Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA w Sieradzu.


podolog sieradzAndrzej Piotrowski

Absolwent i stypendysta Warszawskiej Akademii Medycznej. Ukończył także studia podyplomowe na Wydziale Podologii w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. W zawodzie podologa pracuje od 6 lat.

.


podolog sieradzJörn Gahrig

Szef sprzedaży, eksportu i szkoleń w firmie Prontomed GmbH. Wykładowca przedmiotów Podologia i Pedicure. Specjalizuje się w kontroli zakażeń i leczeniu ran.

 

.

.


xxxAdrian Arkada

Twórca metody do korekcji wrastających paznokci – METODY ARKADY i produktów kosmetycznych marki A.ARKADA. Manager ds. sprzedaży w firmie Arkada Licence. Instruktor metody. Praktyk, na co dzień pracujący z pacjentami.

.


podolog sieradzJustyna Szczuraszek

Magister Zdrowia Publicznego oraz licencjonowany kosmetolog, absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Tytuł specjalisty podologa uzyskała na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Właścicielka gabinetu podologicznego, wykładowca, autorka prac naukowych. Pasjonatka podologii.

.


podolog sieradzEwa Legutko

Technik usług kosmetycznych, specjalista pielęgnacji stóp – podolog, pielęgniarka dyplomowana. Właściciel Gabinetu Kosmetyczno-Podologicznego Beauty Eve. Od 4 lat specjalizuję się w specjalistycznej pielęgnacji stóp, uczestniczę w szkoleniach, kursach zawodowych, sympozjach i kongresach podologicznych. Jestem członkiem PTP. Moje zainteresowania i hobbi to: medycyna, zdrowie, haft, koronkarstwo i malarstwo – impresjonizm.


podolog sieradzIwona Stromecka

Od 2007 roku właścicielka gabinetu kosmetycznego w Markach pod Warszawą. Profesjonalną pielęgnacją dłoni i stóp zajmuje się od ponad 10 lat.

sklep podologiczny

Zobacz relację z I-go spotkania „Podologia w praktyce” – KLIKNIJ

Zobacz relację z II-go spotkania „Podologia w praktyce” – KLIKNIJ

Mapka z lokalizacją:

podologia sieradz

11 KOMENTARZE

 1. Nikomu naprawde nie przeszkadza, że o wizerunku specjalisty będzie ględził koleś co dopiero wyszedl z kryminalu aresztu czy skad go tam wypuscili ??? fajny prelegent gratuluje fantazji organizatorom tej imprezy !

  • Nie sądzę, aby kłopoty prywatne były w stanie zredukować poziom posiadanej wiedzy. Ja gratuluję satysfakcji z komentarza.

 2. Brawo 🙂 ośmielona twoim wpisem powiem ze tez mnie to zastanawia a zeby bylo smieszniej pamietasz jak sie jeszcze niedawno opluwali ? widac w biznesach nie ma czegos takiego jak dobre imie i honor i jeszcze dziwi mnie co tam w tym wszystkim robi ekipa twojej podologi ?

  • Z całym szacunkiem gratuluję kąśliwych komentarzy.
   Dla równowagi: nie sądzę aby kłopoty prywatne redukowały poziom posiadanej wiedzy.
   Myślę, że „ekipa” Twojej podologii nie zamierza jedynie zaprezentować swój urok osobisty ;)Pani Iga ma ogromny wkład w rozwój podologii w Polsce a tym samym dała szansę malkontentom na wystawianie swobodnych komentarzy 🙂
   Pozdrawiam optymistycznie

  • Myślę, że „ekipa” Twojej podologii nie zamierza zaprezentować jedynie swojego uroku osobistego 😉 Pani Iga ma duży wkład w rozwój polskiej podologii. Dzięki jej pomysłowi możemy wymieniać swobodnie kąśliwe komentarze 😉
   Ufam że za dobrym imieniem „Kaśka” ukryty jest również honor 🙂
   Pozdrawiam optymistycznie.

 3. Czy Wy (bliżej nie określeni) nigdy z tym nie skończycie? Mam już serdecznie dość tego. Nie podoba się prelegent to nie jedźcie tam. Jeśli jest inaczej i zdzierżycie to – zapraszam w imieniu organizatorów.
  IGA co ma wkład 🙂

 4. Pani Dario zapomniała Pani jaka była awantura rok temu? jak nie chcieli wpuscic tego czlowieka? wierygodosc Kerpowcow jak dlam nie mocno siadla. Gratuluje też że Pani nie przeszkadza kto i co bedzie mówił. To jak koles z AmberGold poprowadzi szkolenie z metod prowadzenia biznesu to Pani też uzna że wszystko jest wporządku i warto na to iść?

  • Nie przeszkadza mi KTO będzie mówił o ile ma coś do powiedzenia. Natomiast, aby poddać ocenie CO ten ktoś będzie mówił muszę najpierw tego wysłuchać. Wnioski zaś potrafię wyciągać sama.
   Gdyby spotkanie miało opierać się jedynie na wykładzie Pana Arkady lub „kolesia” z AmberGold ;)to z pewnością bym nie była szczególnie zainteresowana.
   Liczę jednak na to, że pozostali prelegenci dopełnią to spotkanie i nie będzie to czas stracony.
   Dziękuję za gratulacje i życzę więcej optymizmu 🙂

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.