Książka „Podologia”. Co zawiera ? Czy warto ją mieć ? Gdzie ją dostać ?

390

Według nas, absolutny „must have” dla każdej osoby związanej z takimi dziedzinami jak : podologia, kosmetologia, ortopodologia czy biomechanika.

Podologia jest pierwszą książką na polskim rynku wydawniczym o charakterze podręcznika, która całościowo ujmuje najważniejsze zagadnienia dotyczące teorii i praktyki podologicznej.
Uwzględniono w niej współczesny stan wiedzy w zakresie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz dyscyplin im pokrewnych. Materiał przedstawiający patologie skóry i paznokci stóp oraz opis przypadków podologicznych i ortopodologicznych, zilustrowanych bogatą dokumentacją fotograficzną. Poszczególne rozdziały uzupełniono o wykazy piśmiennictwa, co umożliwia pogłębienie wiedzy w omawianym temacie. Książka jest efektem współpracy wybitnych i doświadczonych pracowników dydaktyczno-naukowych polskich uczelni, praktyków podologów oraz innych specjalistów zintegrowanych w zaopatrzeniu stóp. Jest przeznaczona dla uczniów i studentów przygotowujących się do zawodu podologa oraz również, praktykujących pracę w tej dziedzinie.

Może stanowić pomoc dydaktyczną dla nauczycieli, wykładowców i szkoleniowców.
Podologia to na polskim rynku wydawniczym publikacja unikatowa ze względu na kompleksowość ujęcia problematyki dotyczącej stóp oraz bogactwo materiału ilustracyjnego.

W tomie omówiono takie zagadnienia, jak:

 • Anatomia, fizjologia i rozmaite patologie kończyn dolnych,
 • Organizacja pracy i zakres czynności podologa.
 • Metody diagnostyczne w podologii.
 • Postępowanie podologiczne w przypadku patologii skóry stóp oraz wrastania i deformacji paznokci.
 • Zastosowanie materiałów odciążających w praktyce podologicznej.
 • Techniki masażu stóp.
 • Preparaty do pielęgnacji stóp, wkładki i obuwie.

  Książka posiada aż 642 strony, czystej wiedzy, merytoryki oraz ilustracji. Zaopatrzona jest w twardą okładkę, co stanowczo pozwoli ją zabezpieczyć, przed zniszczeniem, a dzięki temu posłuży jako niezbędne kompendium wiedzy, przez długi czas.

  Do kupienia w naszym sklepie, teraz z KODEM : PODOLOGIA ( RABAT -10% ! )
  https://sklep.twojapodologia.pl/sklep/dla-gabinetu/ksiazki-podologiczne/podologia/

  Kontakt :
  Zadzwoń: +48 577 666 325
  Email: kontakt@twojapodologia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj