Serum kolagenowe

13366

PRZEŁOM W ODBUDOWIE PŁYTKI PAZNOKCIA

Serum kolagenowe jest produktem stworzonym przez Adriana Arkadę, wynalazcę narzędzia do korekcji wrastających paznokci – Kostki Arkady. Od 2008 roku doskonalił on warsztat swoich umiejętności przy zabiegach pielęgnacyjnych dłoni i stóp. W roku 2009 wykonał pierwszy, specjalistyczny zabieg korekcji wrastających paznokci. O Arkadzie mówią, że o paznokciach wie wszystko. W laboratorium rozpoczęto prace nad stworzeniem serum przeznaczonego właśnie do tego celu. Biotechnolodzy połączyli czysty kolagen i olej z drzewa herbacianego.

KOLAGEN

Jeden z największych odkryć światowej kosmetologii i biotechnologii (hydrat kolagenu rybiego). Najważniejsze białko ludzkiego organizmu.

OLEJ Z DRZEWA HERBACIANEGO

Substancja o silnych właściwościach antybakteryjnych. Naturalne remedium na stany zapalne i infekcje skóry. Jego właściwości zostały potwierdzone w wielu testach in vitro. To produkt powszechnie stosowany w medycynie naturalnej. Teina w nim zawarta ma silne działanie w procesie odbudowy tkanek, co niweluje zjawisko onycholizy.

Serum kolagenowe jest doskonałym środkiem antyseptycznym i antygrzybicznym. Bardzo ważne jest więc zalecenie serum po wykonanych zabiegach leczniczo estetycznych. Powinno być one dostępne w każdym gabinecie. W przypadku wkręcających się paznokci, po nadaniu im właściwej formy pozostaje mocny ślad w łożysku. Aplikacja serum powoduje szybką regenerację odkształceń powstałych w wyniku deformacji płytki paznokciowej. Serum kolagenowe wyróżnia się dużą skutecznością, a efekty jego stosowania są widoczne już po kilku dniach.

kolagen_opakowanie
LibraMax Sp. z o.o.
02-031 Warszawa, ul. Grójecka 43/7
tel. 690 014 000
office@libramax.pl