Szkolenia podologiczne – Agnieszka Herczyńska – Warszawa

8906

Ciągły rozwój podologii, wzrost świadomości społecznej na temat potrzeby prawidłowej pielęgnacji stóp oraz rosnące wymagania rynku pracy stawiają przed kosmetyczkami i kosmetologami nowe wyzwania. Umiejętność prawidłowego wykonania zabiegu pedicure oraz znajomość zagadnień związanych ze specjalistyczną pielęgnacją stóp staje się poszukiwanym i ważnym atutem w zawodach związanych z kosmetyką.

Wszystkie osoby, którym zależy na podnoszeniu swoich kwalifikacji i umiejętności zapraszamy na szkolenia z zakresu pielęgnacji stóp. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są w pełni wyposażonym gabinecie, przy nieograniczonym dostępie do sprzętu i materiałów najwyższej jakości. Doświadczony instruktor, małe (maksymalnie 4 osobowe) grupy, przyjazna atmosfera i sposób prowadzenia zajęć dostosowany do uczestników, sprawiają ze nasze szkolenia są wyjątkowo atrakcyjne.

Praca w małych grupach powoduje, że instruktor jest w stanie skupić uwagę na każdym uczestniku, obserwuje jego prace, koryguje ewentualne niedociągnięcia oraz odpowiada na każde zadane pytanie.

Proponujemy następujące tematy szkoleń:

Wszystkie kursy kończą się testem i zaliczeniem praktycznym, kursanci otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe.

Wszystkie szkolenia odbywają się w Warszawie, na ul. Krakowskie Przedmieście 43,
w Gabinecie Podologicznym Agnieszki Herczyńskiej.

Szczegółowe informacje i zapisy pod nr telefonu: 692 060 573.

podologia Herczyńska Warszawa