Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Stóp i Podologii – Targi Beauty Forum

2281

Targi BEAUTY FORUM 26-27 wrzesień 2015 r.

to jedna z większych imprez targowych w Polsce skierowana do branży kosmetyki profesjonalnej. Wieloletnia tradycja i międzynarodowa koncepcja pozwalają na organizację targów na najwyższym poziomie, a Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie zapełnia się firmami i markami zajmującymi się m.in. szeroko pojętą kosmetyką, pielęgnacja stóp, dłoni i paznokci, koncepcjami spa & wellness oraz urządzeniami.

W ramach targów organizowany jest
Międzynarodowy Kongres Pielęgnacji Stóp i Podologii

Termin kongresu: sobota 26.09 | sala 2 |

KONGRES PODOLOGICZNY – plan:

10.30 – 11.45
Stopy seniora – schorzenia i właściwa ich pielęgnacja w gabinecie – Martyna Dżumaga

Wykład poświęcony problemom jakie specjalista pielęgnacji stóp spotkać może na nogach osób z których statystycznie każda potrzebuje pomocy podologa. Rzeczowo opisowo i edukacyjne: jak traktować, pomóc, edukować i jak przeprowadzić terapię w przypadkach klientów w podeszłym wieku.

12.00 – 13.15
Wykład motywacyjny – droga do sukcesu. Czyli jak skutecznie działać by odnieść sukces w swej dziedzinie. – Aalicja Resich-Modlińska

Jedna z najbardziej znanych polskich dziennikarek telewizyjnych, doświadczona felietonistka, ale także na co dzień pracująca w bezpośrednim kontakcie z ludźmi kobieta, której prezencji pozazdrościć mógłby każdy. Prowadząca wytłumaczy jak dbać o wizerunek swój, gabinetu, personelu oraz o właściwą prezencję i autoprezentację by każdego dnia być pozytywnie odbieranym przez klientów, współpracowników oraz obrać właściwą drogę do osiągnięcia sukcesu.

15.15 – 16.30
Skuteczny marketing w gabinecie specjalistycznej pielęgnacji stóp – prof. Dr hab. Henryk Mruk

W dzisiejszych czasach bez reklamy i odpowiedniej promocji nie ma właściwie dziedziny w której można by utrzymać się na rynku. Odpowiednie działania marketingowe dotyczą także specjalistycznej pielęgnacji stóp. Jedna z najbardziej doświadczonych osób w dziedzinie polskiego marketingu, specjalista, który działa w dziedzinie farmacji i kosmetologii podzieli się z uczestnikami kongresu informacjami jakie należy podejmować działania, a jakich kroków unikać by prowadzony przez nas gabinet cieszył się coraz większym gronem odwiedzających klientów oraz wspaniale prosperował wśród wszechobecnej konkurencji.

16.45 – 18.00
Przypadki z praktyki – krok po kroku do zdrowych stóp – mgr Martyna Dżumaga, mgr Katarzyna Gruszczyńska

Panel prowadzony przez dwóch doświadczonych instruktorów i specjalistów pielęgnacji stóp. Podzielą się z uczestnikami wykładu doświadczeniem wyniesionym z codziennej pracy w gabinecie, poradni stopy cukrzycowej oraz domów społecznych. Ukazane zostaną przypadki, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do wyprowadzenia oraz etapy radzenia sobie z każdym schorzeniem aż po zniwelowanie problemu. Uczestnicy przejrzą mnóstwo fotografii oraz otrzymają wskazówki do odpowiedniego postępowania z każdym, nawet najtrudniejszym klientem.

podologia