Nowe frezarki podologiczne z YUKI – SINUS I i II

5478

SINUS I i SINUS II

nowe frezarki podologiczne

z firmy YUKI

Na rynku sprzętu podologicznego pojawiają się dwie zupełnie nowe frezarki do profesjonalnych zastosowań w gabinetach podologicznych. Mamy przyjemność przedstawić Wam frezarki polskiej firmy YUKI – model SINUS I i SINUS II.

Dzięki uprzejmości i zaufaniu właściciela YUKI, mieliśmy okazję, ale przede wszystkim wielką przyjemność przez miesiąc czasu testować oba modele (jeszcze przedprodukcyjne) w naszym prywatnym gabinecie. Potem niestety musieliśmy je zwrócić.

O jakości jaką ze sobą niosą frezarki podologiczne tej firmy nie musimy nikogo przekonywać, no i tego nie robimy. One po prostu z założenia są trwałe i stworzone do ciężkiej pracy – koniec i kropka.

O ich wyglądzie też się nie będziemy rozpisywać – oczywiście to kwestia gustu – w nasz gust jednak trafiają z wielką mocą. Po prostu nowoczesne wzornictwo z klasą, któremu trudno cokolwiek zarzucić.

O ich cenie powiemy tylko tyle:

  • za SINUS II w wersji bez doświetlenia LED zapłacić trzeba 5 850,0 zł brutto,
  • za SINUS II w wersji z doświetleniem LED zapłacić trzeba 6 200,0 zł brutto,
  • za SINUS I wersja z doświetleniem LED zapłacić trzeba 6 900,0 zł brutto.

czyli sporo taniej niż jakakolwiek inna oferta na rynku z podobnego czyli absolutnie najwyższego poziomu jakości – a można je kupić jeszcze taniej ! Do 20 marca 2015 r. trwać będzie przedsprzedaż, w ramach której można liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 5%.

Na koniec coś co nas po prostu zszokowało …

…. CISZA ….

Kilkoma frezarkami mieliśmy przyjemność pracować i je obsługiwać, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkaliśmy. Myślicie, że macie u siebie cichą frezarkę? Porównajcie ją z frezarką YUKI SINUS – zmienicie zdanie. Stwierdzenie ultracicha nie oddaje tego w pełni.

Gdyby od nas to zależało to z czystym sumieniem YUKI otrzymałoby naszą rekomendację do programu „Polak potrafi”.

Kończąc te zachwyty, achy i ochy (ale naprawdę szczere), zapraszam Was do podziwiania ich uroku …

frezarka podologiczna YUKI Sinus 1

frezarka podologiczna YUKI Sinus 2

YUKI POLAND
Nowe Grochale 8d
05-155 Leoncin
tel. 510 200 007
www.plsklep.yuki.pl

logo-yuki-sklep podologiczny