System Korekcji Wrastających Paznokci – UniBrace

400

System korekcji wrastających paznokci – UniBrace Żukowo 09.08.2020    godz:  15:00 – 21:00 Prowadzący: mgr Milena SkalskaW programie teoria i zajęcia warsztatowe na sztucznych paznokciach i modelach  (modelami tu są sami uczestnicy szkolenia – klamry zakładamy i zdejmujemy):System UniBrace jest nowoczesnym, skutecznym systemem korekcji paznokci problematycznych pozwalającym na samodzielne, łatwe i szybkie stworzenie implantu, który w bardzo krótkim czasie zmienia kształt zdeformowanych płytek paznokciowych. Jest świetną metodą zarówno dla podologów mających niewielkie (lub żadne) doświadczenia z zakresu ortonyksji, jak i dla specjalistów   wykorzystujących różne klamry na co dzień.W systemie UniBrace wykorzystuje się znany już od dawna kształt implantu w formie litery M (lub W), który wykonuje się z najwyższej jakości drutu ortonyksyjnego (medyczna stal implantologiczna). Samodzielne wykonanie klamry za pomocą urządzenia UniBrace, bez względu na stopień doświadczenia pracy z drutem –  zajmuje ok. 2 sekundy !!!Implant mocuje się na wymagającej korekcji płytce, w zależności od potrzeb zastosowania określonych sił (A – siła dźwigni, B – siła sprężystości, C – siła rotacyjna) za pomocą klasycznych haczyków podpłytkowych,  na płytce za pomocą kompozytów stomatologicznych lub w kombinacji haczyka i kompozytu. Jest to system pozwalający skorygować  niemal wszystkie deformacje paznokci, a tym samym rozwiązać problem wrastania lub wkręcania się płytki. Zarówno nadanie odpowiedniego kształtu, jak i aplikacja jest prosta technicznie i pozwala na wykorzystanie wszelkich możliwych sił wykorzystywanych we współczesnej implantologii podologicznej.Ukończywszy szkolenie z systemu UniBrace będziesz umiał/a:• prawidłowo ocenić stan i deformację płytki• umieć nazwać i wybrać siły, jakie należy zastosować do korekcji jej kształtu i toru wzrostu• dobrać drut o odpowiednich parametrach• wykonać klamrę posiadającą jedną, dwie lub wszystkie siły wykorzystywane w ortonyksjiA,B, C• prawidłowo zaaplikować wykonany implant• ustalić procedury pozabiegowea ponadto:• otrzymasz oryginalny Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z systemu UniBraceCzas szkolenia – 5 godzinTeoria (materiały dla kursantów) + praktykaCena dla kursanta: 1000 złCertyfikaty udziału w szkoleniu

mgr Milena  Skalska  –  dyplomowany, czynny podolog  i pedagog (szkoleniowiec) – absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Szczecinie. Autorka serii książek – podręczników dla podologów Stopy Moją Pasją (cz. I „ABC gabinetu podologicznego”, cz. II „Dziecko w gabinecie podologicznym”, cz. III „Metoda Arkady w gabinecie podologicznym” i cz. IV „Ortonyksja w gabinecie podologicznym”) oraz wielu artykułów publikowanych w czasopismach branżowych („ Rynek Podologiczny” i „Kwartalnik Medyczno-podologiczny”) oraz ogólnopolskich („Kosmetologia Estetyczna”).

Pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi, jeden z najbardziej czynnych i efektywnych szkoleniowców z zakresu podologii stosowanej.  Właścicielka gabinetu podologiczno – kosmetycznego BIOMEDICA w Szczecinie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj