Paznokcie wrastające – Gabinet Zdrowe Stopy Garbowska – Opole

2576

Z końcem czerwca do gabinetu podologicznego Zdrowe Stopy Garbowska zgłosił się 30 letni mężczyzna na konsultację w sprawie dwóch wrastających paznokci z towarzyszącym stanem zapalnym. W takcie wywiadu podologicznego mężczyzna przyznał, że pierwsze problemy z wrastaniem paznokci rozpoczęły się 9 lat temu. Klient nigdzie nie zgłaszał swoich dolegliwości, ponieważ nigdy nie były one aż tak nasilone. W trakcie trwania konsultacji mężczyzna zdecydował się na zabieg.

Wszystkie paznokcie zostały skrócone oraz oczyszczone. Na paznokcie wrastające zostały założone Garboklamry o grubość drutu 0.4 mm, w wały boczne zostały umieszczone tamponady. Po przeprowadzonym zabiegu mężczyzna został poinstruowany jak prawidłowo należy umieszczać tamponady oraz z jaką częstotliwością powinny być zmieniane na świeże.

gabinet-podologiczny-opole-wrastajacy-paznokiec

W międzyczasie klient zgłaszał się regularnie na wizyty kontrolne. Problemem dla niego, było prawidłowe zakladanie tamponad, ze względu na odczuwalny ból, spowodowany stanem zapalnym. W dniu 10 sierpnia zostały założone kolejne Garboklamry 0.4 mm.

Dzięki częstym wizytom kontrolnym oraz zaangażowaniu pacjenta, udało się ostatecznie pozbyć stanu zapalnego. Mężczyzna nie ukrywa swojego zadowolenia. Jest w trakcie terapii. Kolejne Garboklamry 0.4 mm zostały założone 5 października.

Salon Zdrowe Stopy

ul. Kazimierza Wielkiego 77, Wrocław
Tel. 71 793 70 77
ul. Krupnicza 4, Opole
Tel. 77 409 00 42

www.zdrowe-stopy.com

Wizytówka_przód

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj